Eurochem - souhlas zpracování osobních údajů

V minulých letech jsme Vás oslovovali prostřednictvím mailů s nabídkou účasti na akcích a školeních organizovaných naší společností. Avšak nová pravidla EU se souhrným označením GDPR nám od 25. května 2018 nedovolují Vás nadále oslovovat prostřednictvím emailu bez toho, že byste s tímto oslovováním vyslovili souhlas. V tomto dokumentu se snažíme vysvětlit, jaká data o Vás zpracováváme a jakým způsobem je využíváme.

Zpracování osobních údajů
Evidujeme vaše jméno, příjmení, tituly, emailovou adresu a případně telefonní číslo a zaměstnavatele (firmu). K těmto základním údajům postupem času přidáváme informace o akcích, na které jste se registrovali, či informace o školeních, která jste absolvovali. Tyto informace následně využíváme k výběru emailových adres, na které zasíláme upozornění na naší společností organizované akce a školení. Díky těmto informacím se nám v minulých letech podařilo značně snížit počet mailů zasílaných na každou jednu emailovou adresu a současně zvýšit pravděpodobnost, že Vás zaslaná pozvánka či informace bude opravdu zajímat a nebude pro Vás obtěžující.

  

Osobní informace: Informace o firmě:
Jméno: * Společnost: 
Příjmení: * Ulice a č.p.: 
Titul: Město: 
Email: * PSČ: 
Telefon: 
  ANO   NE

Přeji si nadále dostávat informace o novinkách, akcích a školeních v oblasti chemie (Eurochem newsletter max. 1x měsíčně).

Pro další komunikaci je nezbytné vyslovit souhlas se zpracováním osobních údajů ve výše uvedeném rozsahu. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit. Při vyslovení nesouhlasu vás nebudeme moci nadále informovat. 

 ANO Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) obsahem Kompletní informace o zpracování osobních údajů a s poučením o tom, jak WCONTACT s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o svých právech a o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely. 
Souhlas dávám na dobu:
 3 let    4 let    5 let

Pro neomezený přístup ke kompletnímu obsahu se zaregistrujte nebo přihlašte.

Eurochem - souhlas zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů

Obsah
  • Eurochem - souhlas zpracování osobních údajů

Pro neomezený přístup ke kompletnímu obsahu se zaregistrujte nebo přihlašte.