Produkty

1. EKOHELP – moderní nástroj pro ekologický audit firmy

EKOHELP (www.ekohelp.cz) je online aplikace určená pro všechny firmy, kde zodpovědnost za životní prostředí tvoří významnou součást filozofie společnosti.

Pomocí tohoto nástroje si snadno vytvoříte vlastní ekologický audit - EKOaudit – tj. posouzení souladu činnosti organizace s právními a ostatními požadavky vztahující se k ochraně životního prostředí (environmentální legislativa). Jednotlivé povinnosti, které se Vás týkají, můžete uložit do vlastního registru a snadno je pak využít při opětovném auditu. Ke všem legislativním předpisům, podle kterých audit sestavujete, si můžete zobrazit jejich plná znění a přesvědčit se, zda se určitá zákonná povinnost opravdu vztahuje i na vaší společnost. Nedílnou součástí auditu je i neustálé sledování legislativních změn, které je velmi časově náročné a které vám v rámci předplatného služby budeme minimálně 1 x měsíčně dodávat formou emailového newsletteru (ENVIreport). V rámci služby vám dodáváme i další novinky z environmentální oblasti včetně různých návodů, příruček a vzorových dokumentů. Nezapomínáme ani na pravidelná školení formou seminářů na aktuální témata.

Předplatné neomezeného přístupu k serveru obsahuje:

 • POVINNOSTI PODNIKŮ – přehled všech legislativních požadavků environmentální legislativy
 • LEGISLATIVA – přehled právních předpisů z oblasti podnikové ekologie
 • EKOAUDIT – přehled legislativních požadavků a jejich řešení, které se vztahují na Vaši společnost
 • SEMINÁŘE – sleva na školení zaměstnanců v programu EKOAkademie 
 • ENVIREPORT – měsíční emailový newsletter obsahuje změny legislativy a upozorňuje na povinnosti firem
 • VZOROVÉ DOKUMENTY a další informace (příručky, návody atd.) z oblasti podnikové ekologie

Aktualizace informací na portálu www.ekohelp.cz probíhá minimálně 1x měsíčně.

Roční předplatné služby EKOhelp činí 3.900 Kč/rok. Objednávka ZDE>>

2. EKOAkademie - školení zaměstnanců

Aktuální seznam seminářů včetně termínů konání naleznete ZDE>>. Semináře se konají v Praze, Brně a Ostravě. Cena jednodenního semináře činí 1.983 Kč. Účastnický poplatek zahrnuje občerstvení a studijní materiály. Cena včetně DPH je 2.400 Kč. Způsob platby: fakturou či hotově na místě.

Pro předplatitele služby EKOhelp nabízíme rozšíření - EKOAkademie voucher (2 semináře za cenu jednoho) na 2 semináře během doby  předplatného za cenu 1.983 Kč.Objednávka ZDE>>

3. EKOAUDIT - řešení ekologického auditu našimi pracovníky

V případě, že se nechcete zabývat auditem sami, naši pracovníci Vás rádi navštíví a provedou audit ve vaší firmě.

Posouzení firmy z hlediska úrovně plnění povinností v ochraně životního prostředí. Účelem přezkoumání je především zjištění zabezpečení povinností v jednotlivých oblastech životního prostředí (odpadové hospodářství, vodní hospodářství, nebezpečné chemické látky a přípravky, ochrana ovzduší, problematika obalů a další oblasti). V rámci tohoto kroku je realizováno zejména posouzení skutečného stávajícího stavu včetně veškeré dokumentace a porovnání s legislativními,  případně vnitřními  požadavky a identifikace doporučených opatření a rozsahu doplnění. Úvodní přezkoumání je prováděno na základě prohlídky provozů, studia písemných materiálů vztahujících se k aktivitám společnosti a jejich vlivům na životní prostředí a konzultací s odpovědnými pracovníky. Výsledkem úvodní analýzy je písemná zpráva obsahující komentář a doporučení ke všem uvedeným bodům.

Cena je závislá na rozsahu auditu. Po krátké konzultaci vám zpracujeme cenovou nabídku - objednávka ZDE>>

4. BEZPEČNOSTNÍ LISTY

Nabízíme komplexní služby v oblasti bezpečnostních listů pro chemické látky:

 • Tvorba
 • Revize a validace
 • Překlad
 • Zápis do systému CHLAP

Cena nového bezpečnostního listu činí 2.000 Kč. Revize, validace a překlad 900 Kc. V případě většího počtu bezp. listů nabízíme slevu až 50%. Objednávka ZDE>>

Ceny jsou bez DPH.

Pro neomezený přístup ke kompletnímu obsahu se zaregistrujte nebo přihlašte.

Produkty

Produkty

Kód článku Info
Obsah
 • Produkty

Pro neomezený přístup ke kompletnímu obsahu se zaregistrujte nebo přihlašte.